4 Mart 2021

"Gittiğinizi görmek üzücü." #GOODBYE 👋

Facebook, twitter ve instagram hesaplarımı kalıcı olarak kapatmaya karar verdim. Whatsapp'da kullanmak istemiyorum ama networklerim başta olmak üzere bu iletişim kanalını sürekli olarak kullanan çevrelerim mevcut. Yani bir şekilde ben sana mecburum bilemezsin..

Sahibi olduğum sitelerin Telegram, twitter, instagram ve facebook sayfaları aktif olarak kalacak. Uygulamaları telefonumdan sildim.

Hayata küstüm dermişim 😂.. Şaka tabi 😄

Artık daha iyi odaklanma, ânı yaşama ve hayatı kaçırmama zamanı. Bolca kitap okuyup, sitelerimle ilgilenip yeni üretimlerin peşine düşme vakti..

Size de önerimdir, vaktinizi daha verimli şeylerle geçirmeye odaklanın. Twitter'daki saydam telaşlar, sığ derinliksiz muhabbetler, taraf olmayanın bertaraf olduğu ortamlar, saçma sapan tweetler paylaşımlar likelar.. Bir gizemi olmalı, merak uyandırmalı insan. Art niyetli insanlara fırsat vermemeli.

Son bir veda ekranı mesajı twitter'dan geldi: Gittiğinizi görmek üzücü #goodbye. 😁

Şaka maka çok güzel bir kütüphanem oldu son bir kaç ayda kitap okumaya güzel vakit ayırmaya başladım. Meraklıları için zaman zaman paylaşıyorum, paylaşımlarıma kendi sosyal mecram olan blogumdan devam edeceğim.

  • LinkedIn
  • Tumblr
  • Pinterest
  • Pocket